8 Ağustos 2017

Misyon & Vizyon

Hakkımızda
Kolan osgb, yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır.
Temel faaliyet alanı, İşletmelerin İş Sağlığı Ve Güvenliği alanındaki tüm taleplerine karşılamak, acil durum yönetimi, eğitim programları tasarlayıp, uygulamak ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ayrıca; İş Sağlığı alanında sağlık hizmetleri, mobil sağlık aracı ile işletmelerin kapsamında, çalışanların işyerinden ayrılmalarına ve işgücü kaybına sebep olmadan yapılmaktadır.
Hazır reçetelerle değil her projenin kendi özgülünde çözümler üretmeyi hedefliyor ve önemli olanın iş üretmedeki nicelik değil nitelik olduğunun bilincini taşıyoruz.

MİSYON
Alanında Kaliteli Hizmetler Sunan, Uluslararası Standartlarda Hizmet Üreten, Ulaşılabilir, Çözüm Odaklı Bir İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Birimi Olmak

VİZYON
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetlerinin Sunumunda Marjinal Bilgi ve Gelişmiş Teknoloji Kullanarak, İş Etiğinden ve İlkelerinden Ödün Vermeden Hizmet Verdiğimiz Alanda Öncelikli Tercih Edilen Kurumların Başında Olmak.